SpaceX анонсувала туристичний політ до Місяця

28 февраля 2017, 15:55

SpaceX анонсувала туристичний політ до Місяця

Американська компанія «SpaceX» повідомила, що 2 людей здійснять політ до Місяця.

Цю місію планують здійснити на кінець 2018 року. Генеральний директор SpaceX Е. Маск сказав, що майбутні космічні туристи вже віддали значну частину грошей.
Він додає: «Ми рахуємо, що це чудова можливість для людей повернутися до відкритого космосу, вперше за минулі 45 років».

Імена людей не відомі, так як вони попросили залишитись інкогніто. Вони відправляться в політ наприкінці наступного року. Відомо, що вже з цього року вони почнуть готуватись до польоту, проходячи тести та фізичну підготовку.

Е. Маск заявив, що НАСА допомогло в реалізації цього плану. Він відмовився розкрити таємницю, кому саме пощастило здійснити такий політ до Місяця, але лише додав, що вони не з Голлівуду.

Цим щасливчикам випав шанс дослідити безкрайні простори космосу, несучи надії та мрії всього людства.

Очікується, що перша місія буде безпілотною, а наступна, яка відбудеться в другій половині 2018 року, з екіпажем. Також, слід зазначити, що майбутні космічні туристи чітко розуміють наскільки вони ризикують своїм життям.

«Звичайно, вони не дивляться на цю ситуацію через рожеві окуляри і розуміють, що може статися, але будемо старатись виконати все, що залежить від нас, щоб мінімізувати ризик, але це все одно не дорівнюватиме нулю».

Е. Маск повідомляє, що космічні туристи здійснять прямий політ до Місяця, а потім відправляться за його межі. Звичайно, політ не включає висадки на Місяць.
Не слід забувати, що США не відправляла астронавтів на Місяць аж із початку 70-х років.

Автор: Крістіна Панченко