Блогер: США запускає проект «зоряних воєн»

10 сентября 2017, 19:51

Блогер Олександр Коваленко переконує своїх читачів, що проблеми російської космічної галузі ще тільки починаються, — про це інформує новинний ресурс replyua.net з посиланням на допис експерта в соціальній мережі.
Так, блогер повідомляє, що у небі знову з’явився американський космічний корабель-вбивця Boeing X-37 (X-37B Orbital Test Vehicle). Особливістю цього судна є те, що він не тільки спроможний перебувати у відкритому космосі, а і може ліквідувати потенційну загрозу – наприклад, супутники противника. Звісно, Boeing X-37 доволі часто перебуває на орбіті – наприклад, його остання місія тривала 718 днів (завершилась у травні поточного року). Але цього разу є особлива деталь – нещодавно американці запустили також супутник Operationally Responsive Space-5. Останній є супутником-шпигуном, спроможним виявляти супутники-шпигуни.
Блогер зауважує, що спочатку іронізував з приводу запусків цих апаратів, згадуючи розроблений Рональдом Рейганом проект «Зоряні війни». Але зараз, коли на орбіті з’явилось практично повноцінне космічне угрупування, яке може ліквідувати будь-який супутник, стало зрозуміло, що в кожному жарті – лише доля жарту, а все решта – правда. Тож, російські надії на завоювання космосу можна поховати, — зауважує блогер.

Источник

Автор: Крістіна Панченко