Не ВІЛ: вчені визначилися з найбільш вбивчим вірусом

15 сентября 2017, 19:04

Найбільша кількість людей помирає не від ВІЛ, не вірусу сказу і не малярії, а від штампів вірусу гепатиту, які кожного року спричиняють смерті більше 1,3 мільйони осіб. Як інформує replyua.net, така інформація оприлюднена у статті, яку опублікувало видання Lancet.
Коментуючи це відкриття, Чарльз Гор, який є президентом Всесвітнього альянсу по боротьбі з гепатитом, саме від цієї недуги гине значно більше людей, ніж від ВІЛ, туберкульозу та малярії. «Така невтішна ситуація стала можливою через те, що жодна з провідних країн світу не вважали своїм пріоритетним завданням боротьбу з гепатитом. Крім того, у сучасному світі немає певних глобальних підходів для надання фінансування таким проектам», — пояснив він.
Варто зазначити, що кожного року Всесвітня організація охорони здоров'я разом з іншими організації охорони служби ООН на сторінках журналу Lancet знайомлять всіх охочих зі звітами відносно того, які хвороби наразі є найбільш небезпечними для людства та скільки вони забирають років життя. Такі звіти спонукають до дії політичних представництв ООН та охорони служб у деяких країнах.

Источник

Автор: Крістіна Панченко