Як стать плоду впливає на імунітет вагітних?

22 февраля 2017, 19:23

Як стать плоду впливає на імунітет вагітних?

Нове дослідження повідомляє, що імунітет вагітних дівчатками жінок швидше реагує на різні інфекції.

Команда вчених університету в Огайо запросила для участі в експерименті 80 вагітних жінок (з них 46 вагітні хлопчиками, 34 дівчатками). Мета експерименту полягала в імунітетом вагітних.

Проведені в лабораторних умовах аналізи, визначили рівень цитокінів у крові, які вироблялися імунними клітинами, у відповідь на дії бактерій.

Доктор університету Огайо – А. Мітчелл пояснила: «Ми дізналися, що імунні клітини вагітних дівчатками жінок, виділяють набагато більше протизапальних цитокінів при впливі бактерій».

«Це означає, що у вагітних дівчатками жінок виявилась підвищена запальна реакція, в порівнянні з жінками, які вагітні хлопчиками.

Запалення є небезпечним фактором, який впливає на імунітет вагітних, яка відповідає за загоєння ран, відповіді на віруси, бактерій та хронічних захворювань.

Однак сильне запалення являється великим стресом для організму і може призводити до розгортання різних хвороб.

Додаткові дослідження показали, що запалення розвивається швидше у жінок, вагітних дівчатками. Слід зазначити, що можливе і посилення різних захворювань та розвиток астми.

Доктор Мітчелл додає: «Це дослідження допомагає жінкам та гінекологам дізнатися, як стать плоду впливає на організм жінки, як він реагує на звичайні імунні зміни, віруси, інфекції та хронічні захворювання(як наприклад астма)та як всі ці фактори впливають на здоров‘я плоду».

«Вчені хочуть зрозуміти як імунітет вагітних може вплинути на дитину, народження і як саме здоров’я плоду пов’язане з материнським здоров’ям».

«Дуже важливо піклуватися про своє здоров’я та зміцнювати свою імунну систему протягом вагітності».

«Відомо, що фізичні вправи, хороше харчування, відпочинок та медитація підтримують імунітет вагітних».

Доктор Мітчелл наголошує, що перш, ніж уводити зміни в дієту чи спосіб життя, важливо поговорити з лікарем».

Автор: Крістіна Панченко