Середня тривалість життя в світі демонструє ріст

26 февраля 2017, 19:33

Середня тривалість життя в світі демонструє ріст

Дослідники передбачили тривалість життя після народження. У Південній Кореї, на 2030 рік, вона становитиме 90 років.

Нове дослідження очолили вчені із Лондонського коледжу разом з ВОЗ. Вони виконали аналіз даних про смертність та тривалість життя та передбачили, як зміняться ці показники в 35 країнах до 2030 року.

Сюди входили країни з високим рівнем матеріального забезпечення та ті, які розвиваються: США, Канада, Англія, Німеччина, Австралія, Польща, Мексика, Чехія та ін.

Результати показали, що саме жителі Південної Кореї матимуть найвищу середню тривалість життя в світі. Відомо, що вчені розрахували її при народженні дівчинки, яка за їхніми прогнозами, житиме майже 91 рік.

«Ви знаєте, не в кожній країні, жінка може додати собі 27 додаткових років життя».

Не слід забувати і про чоловіків. Для них середня тривалість життя становитиме майже 85 років.

Раніше, вчені вважали, що дожити до 90 років було дуже рідким явищем. Вони пояснюють: «Ми постійно чуємо, що 90 років – найвища межа для людини, але наше дослідження зруйнує цей стереотип».

Висока середня тривалість життя Південної Кореї поєднана із багатьма важливими факторами:

— Хороше харчування
— Низький кров‘яний тиск
— Куріння
— Доступ до хорошого медичного обслуговування
— Впровадження новий медичних знань та технологій

Спочатку вважалося, що в 2030 році, найвищі показники середньої тривалості життя матимуть французькі жінки та швейцарські чоловіки, яка становитиме відповідно 88 та 84 років.

Результати, також, показали, що серед країн з хорошим матеріальним забезпеченням, найменше житимуть в США. Середня тривалість життя у чоловіків та жінок відповідно становитиме 79 та 83 роки. Дослідники вважають, що таке явище пов’язане з цілим рядом факторів, які включають недостатню охорону здоров‘я, високий рівень смертей, вбивств та ожиріння.

А середня тривалість життя в Англії становитиме 85 років для жінок та 65 для чоловіків. Але, у 2030 році чоловіки можуть розраховувати на додаткові 20 років життя, а жінки на 23.

Автор: Крістіна Панченко